Marc Petter

Voorzitter
Taken: Dagelijkse leiding. Afgevaardigde bij het Buurtcollectief / lid van de Stichting
Telefoon: 06 2091 6627
E-mail: marc@mfc-deboerderij.nl

Wiljan Hoornsman
Wiljan Hoornsman

Penningmeester
Taken: Financieel beheer en administratie.
Telefoon: 06 22245167
E-mail: wiljan@mfc-deboerderij.nl

Arno Vlieger

Secretaris / Beheerder Horeca
Taken: Penvoerder. Voorraadbeheer horeca. Personeel horeca
Telefoon: 06 2004 9777
E-mail: arno@mfc-deboerderij.nl

De functie van secretaris is vacant maar wordt momenteel waargenomen door Arno Vlieger.
Nadere informatie bij Aad Groen v.w.b. deze vacature.

Andre Duim

2e Penningmeester
Taken: Financieel beheer bingo
Telefoon: 06 4945 0369
E-mail: andre@mfc-deboerderij.nl

Aad Groen

2e Secretaris / Ledenadministratie / Automatisering
Taken: Huismeester
Telefoon: 06 8398 4139
E-mail: aad@mfc-deboerderij.nl

Bianca Biesterveld

Bestuurslid
Taken: Activiteiten
E-mail: bianca@mfc-deboerderij.nl

Wim Dehne

Bestuurslid
Taken: Bingo / Algemene zaken
Telefoon: 06 3740 3754
E-mail: wim@mfc-deboerderij.nl

Bertus Takes

Bestuurslid
Taken: Beheer gebouwen en tereinen
Telefoon: 06 3643 0593
E-mail: bertus@mfc-deboerderij.nl